- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Darāb
Aktuální počasí Darāb
Aktuální počasí přímo pro město Darāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
