- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Dapuhou
Aktuální počasí Dapuhou
Aktuální počasí přímo pro město Dapuhou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
