- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guizhou
- Daping
Aktuální počasí Daping
Aktuální počasí přímo pro město Daping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
