Aktuální počasí Da’ou
Aktuální počasí přímo pro město Da’ou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
