- Počasí
- Gambie
- Central River
- Dankunku
Aktuální počasí Dankunku
Aktuální počasí přímo pro město Dankunku. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 30°C |
