- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Daniucun
Aktuální počasí Daniucun
Aktuální počasí přímo pro město Daniucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
