- Počasí
- Turecko
- Diyarbakır
- Danışır
Aktuální počasí Danışır
Aktuální počasí přímo pro město Danışır. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
