- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Daniel
Aktuální počasí Daniel
Aktuální počasí přímo pro město Daniel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
