Aktuální počasí Dange
Aktuální počasí přímo pro město Dange. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
