- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Dangapāra
Aktuální počasí Dangapāra
Aktuální počasí přímo pro město Dangapāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
