Aktuální počasí Dàng Dàng
Aktuální počasí přímo pro město Dàng Dàng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
