- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Danestān
Aktuální počasí Danestān
Aktuální počasí přímo pro město Danestān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
