Aktuální počasí Dânceni
Aktuální počasí přímo pro město Dânceni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 23. 5. (21:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
