Aktuální počasí Dan Maïro
Aktuální počasí přímo pro město Dan Maïro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
