- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Damwâld
Aktuální počasí Damwâld
Aktuální počasí přímo pro město Damwâld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
