- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Dampierre-sous-Bouhy
Aktuální počasí Dampierre-sous-Bouhy
Aktuální počasí přímo pro město Dampierre-sous-Bouhy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
