- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Damangdui
Aktuální počasí Damangdui
Aktuální počasí přímo pro město Damangdui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
