- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Damabandi
Aktuální počasí Damabandi
Aktuální počasí přímo pro město Damabandi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
