- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Dalton
Aktuální počasí Dalton
Aktuální počasí přímo pro město Dalton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
