- Počasí
- Bulharsko
- Pazardzhik
- Dalovi
Aktuální počasí Dalovi
Aktuální počasí přímo pro město Dalovi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
