Aktuální počasí Dalj
Aktuální počasí přímo pro město Dalj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 1. 5. (03:00) do 1. 5. (08:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
