Aktuální počasí Dali
Aktuální počasí přímo pro město Dali. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
