Aktuální počasí Dali
Aktuální počasí přímo pro město Dali. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
