- Počasí
- Nizozemsko
- Overijssel
- Dalfsen
Aktuální počasí Dalfsen
Aktuální počasí přímo pro město Dalfsen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
