- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dalang
Aktuální počasí Dalang
Aktuální počasí přímo pro město Dalang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
