Aktuální počasí Dākhil al Maḩmūd
Aktuální počasí přímo pro město Dākhil al Maḩmūd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
