- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tianjin
- Dahuangpu
Aktuální počasí Dahuangpu
Aktuální počasí přímo pro město Dahuangpu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
