Aktuální počasí Dahu
Aktuální počasí přímo pro město Dahu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
