- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Dahān-e Saysalī
Aktuální počasí Dahān-e Saysalī
Aktuální počasí přímo pro město Dahān-e Saysalī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
