- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Daebak
Aktuální počasí Daebak
Aktuální počasí přímo pro město Daebak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
