Aktuální počasí Dadik’urta
Aktuální počasí přímo pro město Dadik’urta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | 0°C |
