- Počasí
- Nepál
- Karnali Pradesh
- Ḍā̃ḍāgoṭh
Aktuální počasí Ḍā̃ḍāgoṭh
Aktuální počasí přímo pro město Ḍā̃ḍāgoṭh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
