- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Daboh
Aktuální počasí Daboh
Aktuální počasí přímo pro město Daboh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
