- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Dabar-e Khwājah
Aktuální počasí Dabar-e Khwājah
Aktuální počasí přímo pro město Dabar-e Khwājah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
