Aktuální počasí Da’ao
Aktuální počasí přímo pro město Da’ao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 19°C |
