- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Daaden
Aktuální počasí Daaden
Aktuální počasí přímo pro město Daaden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 4. (18:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
