- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Czaszyn
Aktuální počasí Czaszyn
Aktuální počasí přímo pro město Czaszyn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
