- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Čusto Brdo
Aktuální počasí Čusto Brdo
Aktuální počasí přímo pro město Čusto Brdo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 4. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
