- Počasí
- Argentina
- Corrientes
- Curuzú Cuatiá
Aktuální počasí Curuzú Cuatiá
Aktuální počasí přímo pro město Curuzú Cuatiá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
