- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Cuokacun
Aktuální počasí Cuokacun
Aktuální počasí přímo pro město Cuokacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 5°C |
