- Počasí
- Spojené státy americké
- Kentucky
- Cumberland
Aktuální počasí Cumberland
Aktuální počasí přímo pro město Cumberland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
