- Počasí
- Peru
- Lambayeque
- Culpón
Aktuální počasí Culpón
Aktuální počasí přímo pro město Culpón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 22°C |
