- Počasí
- Turecko
- Tuncelská provincie
- Çukurca
Aktuální počasí Çukurca
Aktuální počasí přímo pro město Çukurca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
