- Počasí
- Brazílie
- Mato Grosso
- Cuiabá
Aktuální počasí Cuiabá
Aktuální počasí přímo pro město Cuiabá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
