Aktuální počasí Creissan
Aktuální počasí přímo pro město Creissan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
18°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
