- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Crêches-sur-Saône
Aktuální počasí Crêches-sur-Saône
Aktuální počasí přímo pro město Crêches-sur-Saône. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
