- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Cowfold
Aktuální počasí Cowfold
Aktuální počasí přímo pro město Cowfold. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 10°C |
