- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Covington
Aktuální počasí Covington
Aktuální počasí přímo pro město Covington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
