Aktuální počasí Courville-sur-Eure
Aktuální počasí přímo pro město Courville-sur-Eure. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (00:00) do 15. 5. (00:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
