- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Courtelevant
Aktuální počasí Courtelevant
Aktuální počasí přímo pro město Courtelevant. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 31. 5. (00:00) do 1. 6. (00:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
